80 milyonluk vurgunu icra eden banka müdürü kendini bu şekilde savundu! Fatih Terim ifade verdi
29.04.2023 08:12
Son Güncelleme: 29.04.2023 08:17Soruşturmada yeni detaylar ortaya çıktı. Teknik Direktör Fatih Terim’in önceki gün savcılığa giderek “şikâyetçi” sıfatıyla” ifade verdiği öğrenildi. Fatih Terim’in kızı Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı’nın da banka müdürüne para vererek mağdur oldukları ortaya çıktı. 
ZİMMETİNE GEÇİRDİ
Seçil Erzan’ın mağdurlardan “hususi bir fon bulunduğunu, kar getirdiğini” söyleyerek milyonlarca dolar almış olduğu, ifadesinde borsada kaybetmiş olduğu parayı telafi etmek için bu şekilde bir yönteme başvurduğunu sadece parayı döndüremeyince olayın ortaya çıktığını söylediği öğrenildi. Uzun seneler şube müdürü olarak vazife icra eden Erzan hakkında Denizbank’ın da ihbarda bulunmuş olduğu, 2020’den sonrasında müşterilerden almış olduğu paraları zimmetine geçirdiği öğrenildi.

“2021’DEN SONRA İYİCE ÇIKMAZA GİRDİM”
Milliyet’ten Elif Altın’ın haberine nazaran, Erzan ifadesinde, 20 senelik bankacı bulunduğunu belirterek, “2011 senesinde teyzemin oğlunun yatırım söylemleri üstüne borsaya girdim, aldığım kağıtlar üç günde battı ve 1 milyon TL zarar ettim. 15 ay sonrasında Florya Şubesi’ne müdür olarak atandım.
Önceki zararımı kapatmak adına tanıdığım güvendiğim insanlardan yatırım vaadinde bulunarak para aldım. Geriye dönük oluşan zararları kapatmaya başladım. 2021’den sonrasında iyice çıkmaza girdim” dedi.
Erzan, ilk olarak bir iş adamından para alarak hususi müşterilere yönelik kapalı fon sistemini oluşturma sürecini söyledi.

Son Dakika Haberler