Baran Tınaz: Darp vakasında zan altında kaldım!
27.04.2023 17:02
Son Güncelleme: 27.04.2023 17:05Baran Tınaz, uzun süredir Deren Talu ile aşk yaşıyordu. Meşhur çiftin ilişkisi geçtiğimiz haftalarda sona ermişti. İddiaya gore; Deren Talu’nun, sevgilisi karşı çıkmasına karşın bir fotoğraf çekimine iştirak etmesi ayrılığa niçin olmuştu. Söz mevzusu kareler, Talu’nun toplumsal medya paylaşımıyla ortaya çıkmıştı.
MAYOYLA KARLAR ÜSTÜNDE
Karlar üstünde mayoyla objektif karşısına geçen Deren Talu, uğruna sevgilisiyle tartışıp, ilişkisini noktaladığı o çekimden kareleri Instagram hesabından yayınlamıştı.
‘ŞİDDET’ İDDİASI!
‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programında mevzuyla ilgili bir iddia daha ortaya atılmış, Tınaz’ın Talu’ya sertlik uyguladığı ileri sürülmüştü. Bu haberle ilgili sessizliğini bozan Talu, iddiaları yalanlamıştı.
“GERÇEK DIŞI İDDİALAR”
Baran Tınaz tarafınca darp edildiğim ve bu yüzden ayrıldığımız iddiaları tamamen gerçek dışıdır. Beraberliğimizi artık arkadaşlık boyutuna taşımak, saygı ve sevgi çerçevesinde beraberce aldığımız ortak bir karardır. Bir bayan olarak bırakın şahsıma, hiçbir hanıma fizyolojik, sözel, duygusal sertliği tolare etmem söz mevzusu bile değilken; üç yılımı saygı ve sevgiyle geçirdiğim bir kişinin adının sertlik iddialarına karışmasını üzüntüyle karşılıyorum. Yasal haklarım saklı kalmak kaydıyla, bu gerçek dışı iddiaları ekrana taşıyan programcıların haiz olduklarını bildiğim mesuliyet ve vazife bilinciyle bir an ilkin lüzumlu düzeltmeyi yapmalarını temenni ediyorum. 
“KESİNLİKLE BENİMLE ALAKASI YOK”
Baran Tınaz ise önceki akşam Bebek Lucca’daydı. Tınaz, eski aşkının kardeşi Derin Talu’nun, sevgilisinden sertlik görmesi hakkında, “Kesinlikle darp vakasının benimle bir alakası yok. Olayın detayını tam olarak bilmiyorum, konuşmam da doğru olmaz” dedi.
“BİZİM AİLEYE TERS”
Magazin programında konuşulan “Deren Talu ve Baran Tınaz ilişkisi de darp yüzünden bitti” haberi hatırlatılan 32 yaşındaki işletmeci, “Bizim aileye ters bu vakalar. Asla bu şekilde bir durum yok. Deren ile üç senelik ilişkimiz vardı. Ortaklaşa sonlandırma sonucu aldık. Asla ve asla darp vakası yok doğal ki. Darp vakasıyla ilgili ise tanıklar varmış sanırım, öyleki söyleniyor fakat var ise da açıklasınlar zira ben zan altında kaldım. Benimle bir ilgisi yoktur” ifadelerini kullandı.
“KISKANÇLIK HER İLİŞKİDE OLABİLİR”
Baran Tınaz, ayrılık nedenine dair ‘kıskançlık’ iddiasının sorulması üstüne ise “Kıskançlık her ilişkide olabilir. Biz anlaşarak, dostça ayrıldık” açıklamasını yapmış oldu.

Son Dakika Haberler