Emre Kızılırmak: Motosikletimle aşk yaşıyorum
27.04.2023 10:55
Son Güncelleme: 27.04.2023 10:55‘Peri Masalı, ‘Aşk Masalı, ‘Alparslan:Büyük Selçuklu’, ‘Hekimoğlu’, ‘Aşk Bir Hayal’ ve ‘Yasak Elma’ benzer biçimde yapımlarda kamera karşısına geçen 40 yaşındaki Emre Kızılırmak, İstanbul trafiğinden dert yandı.
”İstanbul otomobille çekilmez olduğundan motosiklete geçtim” diyen Kızılırmak,  ”Motosiklete başlayınca insanoğlunun daha fazlaca dışarı çıkası geliyor. 8-9 senedir motosiklet kullanıyorum. Motosiklet vazgeçilmezim oldu. Şundan dolayı otomobille bir yerden bir yere gidilmiyor” şeklinde konuştu.
 
”Motosiklet kullanmak tehlikeli değil mi?” sorusuna, ”Çekince var. Tehlikenin var bulunduğunun bilincinde olduğunuz için daha dikkatli oluyorsunuz. Otomobilde kimi zaman algınızı dağıtacak şeyler oluyor. Motosiklet kullanırken algınızın devamlı açık olması gerekiyor” yanıtını veren oyuncu, “Motosikletimle aşk yaşıyorum” dedi.
 
Bir beyaz perde filmine başladığını söyleyen Kızılırmak, yeni projesini, “Mayısın ilk haftası çekimleri bitecek. Aksiyon ve vahşet dolu bir film. Beyazperde salonlarında olacak” sözleriyle duyurdu.
 
Rol almış olduğu filmdeki bazı sahnelerin fazlaca ses getireceğinin altını çizen 40 yaşındaki sanatçı açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:
Dün gece oynadığım sahne, hayatımdaki en zor sahnelerden biriydi. Aksiyonlu ve içinde birçok şey vardı. O görüntüler birazcık konuşulabilir. Daha fazlaca konuşulacak sahnelerimiz de var. 
 

Son Dakika Haberler