GTA, 6. oyunu ile oyun severlerin karşısına çıkacak
26.04.2023 10:19
Son Güncelleme: 26.04.2023 10:19 Haber Deposu: Donanım GünlüğüGTA 6 geliştirme aşamasında ve raporlara nazaran Rockstar Games’in ana şirketi Take Two, Mayıs ayında yapacağı yatırımcı toplantısında yeni oyunu resmi olarak duyuracak.
Rockstar Games hakkında sızıntılarıyla malum mühim bir kaynak olan Tez2, GTA Online için hazırlanan senelik Yaz Güncellemesi’nin, eventual GTA 6 ile ilgili ipuçları içerebileceğini deklare etti. Bilinmiş olduğu suretiyle oyun severler, GTA 5’in yaratıcı atmosferi ve Los Santos’un görkemli gün batımlarının arkasından, yeni bir oyun için on senedir bekliyor.
Grand Theft Auto serisi, 1997 yılından beri oyuncular tarafınca sevmiş olarak oynanıyor. Seri süresince birçok oyun piyasaya sürüldü ve tüm dünyada büyük bir fanatik kitlesi kazanmıştır. GTA 5, piyasaya sürüldüğü 2013 yılından beri birçok kez tekrardan gösterildi ve hala büyük bir popülariteye haiz. Sadece, oyuncular artık yeni bir GTA oyununa gereksinim duyuyorlar ve bundan dolayı GTA 6’nın heyecanı her geçen gün artıyor.
GTA 6 ile ilgili resmi bir duyuru hemen hemen yapılmamış olsa da, oyun endüstrisi içindeki kaynaklar, oyuncuların yakında büyük bir sürprizle karşılaşabileceklerini söylüyorlar. GTA fanatikleri, 17 Mayıs tarihindeki yatırımcı toplantısını heyecanla bekliyor ve umarız ki yeni oyunla ilgili coşku verici haberler alırız. Bu görüşmede yeni oyunun tanıtımının yapılacağı da gelen bilgiler içinde yer ediniyor. GTA 6 çıkış zamanı netleşiyor!
 
 

Son Dakika Haberler