Kenan İmirzalıoğlu çocukluğunu söyledi – Magazin Haberleri
23.05.2023 16:51
Son Güncelleme: 23.05.2023 16:51Ekim 2019’dan itibaren fenomen yarışma ‘Kim Milyoner Olmak İster’de sevenleriyle buluşan Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan’ın sunmuş olduğu ‘Empati’ programına konuk oldu.
“Babana fazlaca düşkün bulunduğunu biliyorum. Babanla aranız nasıldı” sorusu yöneltilen 48 yaşındaki iki çocuk babası oyuncunun yaşamına dair detaylar ortaya çıktı. İmirzalıoğlu’nun babası, üniversiteyi kazanamayan oğlunu tarlada çalıştırarak, bir anlamda yaşamın zorluklarını göstermişti. Meşhur isim, şakayla karışık, “Bu omuzları orada geliştirdim. Babam bana iyi bir workshop (imalathane emek harcaması) verdi” dedi.
‘Deli Yürek’ Ezel’ ve ‘Karadayı’ dizilerindeki rolleriyle hafızalarda yer eden Kenan İmirzalıoğlu, okul yıllarına dair şu ifadeleri kullandı:
Babamla aram iyidir. İlkokulda en azından derslerim iyiydi, babam okumaya fazlaca ehemmiyet verirdi. ‘Aman oğlum bu köyde kalmayacaksın değil mi? Okuyacaksın ve kendi yaşamını kuracaksın. Buradaki toprağa güvenme sakın’ derdi. Hatta bu mevzuda fazlaca iyi bir workshop aldım, bu omuzları orada geliştirdim. Babam çiftçiliğin tüm ince kurallarını bana söyledi. Lisedeyken dostlarım ‘ODTÜ’yü kazanırsam babam bana şu arabayı’ alacak, ‘İTÜ’yü kazanırsam babam bana motor alacak’ derdi. Ben de ‘Hiçbir yeri kazanamazsam babam bana yeni traktör alacak’ derdim.

Son Dakika Haberler