Kızılcık Şerbeti Fatih kimdir, gerçek adı nedir? Doğukan Güngör kaç yaşlarında? Doğukan Güngör hangi dizilerde oynadı?
28.04.2023 01:46
Son Güncelleme: 28.04.2023 01:48SHOW TV’de gösterilen Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih’e Doğukan Güngör yaşam veriyor. Doğukan Güngör katılmış olduğu programlar ve yer almış olduğu dizilerle dikkat çekti. Oyunculuğu ilk yaşlardan itibaren isteyen Doğukan Güngör hakkında bilgiler haberimizde… 
Kızılcık Şerbeti Fatih kimdir?Doğukan GüngörFATİH ÜNAL (DOĞUKAN GÜNGÖR) Fatih, Abdullah’ın en minik oğlu ve babasının en kıymetlisidir. Saygılı, efendi bir kişiliktir. Abisi Mustafa’nın aksine iş mevzularında daha etken ve akıllıdır. Tabiat’ya aşık olup evlendiğinde, babasının onayını almak onun için önemlidir.Son dakika: Kızılcık Şerbeti Alev kimdir? Müjde Uzman kaç yaşlarında? Müjde Uzman hangi dizilerde oynadı?

 Doğukan Güngör kimdir?1 Temmuz 1996 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Doğukan Güngör, 2017 senesinde Beykent Üniversitesi Oyunculuk Kısmı’ne girdi. Bu süreçte Othello, Ümit, Bizim Köyün Adeti ve Asla Kimsenin Öyküsü benzer biçimde birçok tiyatro oyununda yer aldı. Hemen sonra Mükemmel Uygur’la Chubbuck metodu üstüne çalıştı.

Son Dakika Haberler