Kova Erkeği Koç Bayanı Burç Uyumu… Koç Bayanı İle Kova Erkeği Iyi mi Anlaşır?
28.04.2023 11:12
Son Güncelleme: 28.04.2023 11:14Bu durum bir tek aşk değil bununla birlikte evlilik ve arkadaşlık mevzusunda da öne çıkar. Öteki taraftan her ikisi de hayata gerçek yönlerinden bakar ve sorumluluklarını almasını bilirler. Karşılıklı kibar bir konuşma ve taviz vermek kapsamında ilişkileri güzel bir noktaya gidebilir.
 Kova Erkeği Koç Bayanı Burç Uyumu
 Ayakları hayatta daima yere sağlam basan Koç hanımı garantici bir yapıya haizdir. Riske girmekten kaçındılar ve bununla birlikte bu durum onlara hayatta başarı göstermiş bir vakit geçirme imkanı verir. Öteki taraftan eğlenmeyi ve gezmeyi bununla birlikte sosyalleşmeyi seven bir karakter yapısına haizdir.
 Kova erkeği ise flört etmesini seven ve kafasına gore takılmayı yeğleyen bir karakter ortaya çıkarır. Hem de duygusallık gene daha fazlaca fizyolojik ilişkiler onun için ön planda yer alır. Sadece birine aşık oldukları vakit onun için her şeyi yapabilecek bir potansiyele haiz olduklarını ifade etmek gerekir.
 Koç Bayanı İle Kova Erkeği Iyi mi Anlaşır?
 Yaşam görüşleri ve fikirleri kapsamında Koç hanımı ile Kova erkeği birbirine zıt bir yapıya haizdir. Sadece kendi görüşünü sıkı sıkıya bağlı olmaları ve karşılıklı saygı duymaları kapsamında iyi bir ilişki kurabilirler.
 Hem de Kova erkeğinin kelime cambazı olması ile saman alevi şeklinde öfkesi geçen Koç hanımı ilişkisi fazlaca daha tertipli hale gelebilir. Birbirlerini tamamlama ve uzun solukta güzel bir ilişki kurma mevzusunda mühim adımlar atabilirler. Bu durum ilişkiyle adım atmak suretiyle bununla birlikte evliliğe doğru da gelebilir.
 Kova Erkeği Koç Bayanı Aşk Uyumu
 Zıt kutupların birbirini çekmesi olarak Kova erkeği ile Koç hanımı aşk uyumu öne çıkar. Değişik mizaçları ve huylara haiz olmalarına karşın, bunlardan sayılarak ortak bir görüşe ulaşabilirler. Bilhassa de saygılı olmaları ve birbirlerine karşı çizgiyi aşmamaları ilişkiyi sağlam meblağ.
 Öteki taraftan birbirlerine özgür alan bırakmaları da gene ilişkide mühim bir yer taşır. Doğal kolay erkeğinin flörtöz bir yapıya haiz olması sebebiyle, Koç hanımının sinirlenmemesi için bunun bir denge yakalanması fazlaca önemlidir.
 Koç Bayanı ve Kova Erkeği Arasındaki Evlilik Uyumu
 Koç hanımı ve Kova erkeği arasındaki evlilik tamamen aşka dayalı bir evlilik olarak öne çıkar. Şundan dolayı her iki burçta ilgi ve alakadan hoşlanan, bundan keyif alan karakterlerdir. Sadece Kova burcu erkeği kendini pek fazla anlatmadığı için Koç kadının bu mevzuda çaba göstermesi gerekir. Bu olduğu takdirde ise uzun solukta güzel, mutlu ve saygı dolu bir evlilik kurabileceklerini ifade etmek mümkündür.Kova Erkeği Yay Bayanı Burç Uyumu… Yay Bayanı İle Kova Erkeği Iyi mi Anlaşır?

 

Son Dakika Haberler