‘Kraliçe’de Ateş’in yaşamı altüst oldu! Oğlu bulunduğunu öğrendi
27.04.2023 09:30
Son Güncelleme: 27.04.2023 09:32Kanal D’nin; dünya genelinde fazlaca izlenen ‘Queen Sugar’dan uyarlanan, yeni dizisi ‘Kraliçe’, 6’ncı kısmı ile 26 Nisan 2023 Çarşamba günü ekranlara geldi. Son bölümünde Ateş, Amaç’nin çocuk hamlesi sonrası Deniz ile geleceğinin tehlikeye girdiğini görüyor…
 
Dizinin yeni bölümünde Rüya’nın hastalanmasıyla beraber Ateş ve Deniz yeniden yan yana geldi. Rüya’nın ne kadar mutlu bulunduğunu gören Deniz, Ateş’in yanına gidip yeniden tecrübe etmek istediğini söylemiş oldu. Yalansız dolansız bir yaşam isteyen Deniz, Ateş’in sözüne inandı. O sırada Amaç ileti atınca Ateş dürüst olmadı.
ZEYNEP MÜDAHELE EDİYOR
Zeynep’in evli biriyle ilişkisi bulunduğunu öğrenen Ali, komiser Engin’in yakasına yapıştı. Zeynep ise Ali’nin yanına gidip duruma müdahale etti.
GAYE HAYAT HİKAYESİNİ DENİZ’E ANLATIYOR
Çiftliğe yatırımcı olan Amaç, Deniz ile beraber çiftlikte buluştu. Planları hakkında konuştuktan sonrasında mevzu küçüklere geldi. Amaç kendi çocuğunu anlatmaya başlayınca mevzu babasına geldi. İsim vermeden Efe’nin babasından bahseden Amaç, babasının da bir oğlu olduğundan haberi olmadığını söylemiş oldu.
ATEŞ’İ TEHDİT EDİYOR!
Çiftlikte Amaç ve Deniz işlerini hallederken Ateş yeni yatırımcıyla tanışmak için çiftliğe gitti. Karşısında Amaç’yi gören Ateş’in suratı aniden bembeyaz oldu.
Amaç’yi bir köşede sıkıştıran Ateş, bu yaşanmış olan saçmalığa son vermesini istedi. Amaç ise Ateş’i, Deniz ile tehdit edip karısından boşanmasını istedi.
OĞLU OLDUĞUNU SÖYLÜYOR
Sabah kulüple görüştükten sonrasında Amaç’nin yanına giden Ateş, sözleşmenin iptal edilmesini ve lüzumlu tazminatı ödeyeceğini söylemiş oldu. Aralarında birazcık tartıştıktan sonrasında Amaç, Ateş’e bir oğlu bulunduğunu söylemiş oldu. Duyduklarına inanamayan Ateş, başta kabul etmese de hemen sonra vakası kabullendi. Oğluyla tanışan Ateş, babası bulunduğunu söylemeden Efe’yle oyun oynadı.
DENİZ’İN İŞLERİ AÇILIYOR
Zeynep ve Engin’in ilişkisini öğrenen kasaba halkı, Zeynep ve ailesine cephe alıp sırt çevirdiler. Avukat ise Deniz’in işlerinin bozulmaması için birçok şahıs bulup çiftlikte çalışmaya ikna etti.
ÇİFTLİK YANIYOR
Narin, çiftlikte meydana gelenleri Ziya’ya havalandırdı. Deniz ve Zeynep’in çiftlikten para kazanacağını öğrenen Ziya çılgına döndü.
Gece Zeynep ve Ali yatmaya hazırlanırken seranın yandığını görünce ne yapacaklarını şaşırdı. İki kardeş gözyaşları içinde seranın yanışını izledi.
GAYE KAPIYI ÇALIYOR
Amaç, olup biteni Deniz’e anlatması için Ateş’e süre tanıdı. Sabah Ateş’i arayıp Deniz’e gerçekleri anlatıp anlatmadığını sordu. Anlatamadığını söyleyen Ateş, Amaç’den süre istedi. Eve telaşla gelen Ateş, tam Deniz’e gerçekleri anlatacaktı ki Amaç kapıyı çaldı.

Son Dakika Haberler