Kübra Meşhur, Yazdı! Veda Mektubunda Dengeler Değişiyor!
23.05.2023 11:54
Son Güncelleme: 23.05.2023 11:54Ziya Bey’in söyleyemediği gerçek 12. Bölümde net bir halde Mehmet’e Hatice tarafınca söylendi. Aslı’dan ziyade Seher’in artık yeni düşmanı Hatice oldu.
Hatice tüm bölüm süresince yapmış olduğu oyunlarla aslolan amacına doğru yol aldı. Mehmet’i kazanmanın yollarını çevresinde her insana acı vererek arayan Hatice yakınlaşmayı başardı.
Aslı ve Mehmet’in yeni evlerine giden Hatice; Alanur ve Ziya geçmişinden bahislerde bulunmuş oldu. Mehmet tüm yaşadıklarını birleştirince, gerçeğe yetişmesi oldukca zor olmadı. Aslı ile tartışmamak için evi terk eden Mehmet, bazen kaldıkları otelin ilkin spor salonuna hemen sonra da barına gitti.Yaşadıklarından dolayı devamlı susmak ve sustukça daha zor duruma düştüğünü anlayan Aslı ise gene sessiz bir şekilde Mehmet’in eve dönmesini bekledi.Mehmet evden ayrılırken annesini arayıp Aslı’nın yanına Mina’yı göndermesini istedi. Seher, Mehmet ve Aslı’nın yaşamış olduğu gerilimi hissetse de Mehmet annesine bir şey söylemedi.
Öteki taraftan oğlunun kendinden devamlı kaçtığını fark eden Ziya ise Alanur ile bu mevzuları konuşmaya gitti. İki eski aşık hastanede yaşadıkları yakınlaşmadan sonrasında ilk kere bir araya geldi. Birbirlerini görmekten memnun olan eski aşıklar kendileri ve ilişkileri hakkında da konuşmayı dikkatsizlik etmediler.
Mina, Aslı’ya geçerken, Derin ‘de aynı dakikalarda arkadaşına ziyarete gitti. Üç kız bahçede oturup gün içinde neler yapacaklarını konuşurlarken, Derin ve Mina’nın Aslı’nın evinden yapmış olduğu toplumsal medya paylaşımı ile birkaç arkadaşları daha kendilerine katılmak istedi. Bu istekleri Derin Aslı’ya söylemiş oldu. Mina öteki arkadaşların da bulundukları yere gelmesini, kendisinin böylesi ortamlarda asla olmadığını, bunu kendisi için kabul etmesini istedi. Aslı ise zor durumda kalacağını bilerek öteki ziyaretçilerinde gelmesine tamam dedi.
Kısa sürede eski okul arkadaşları Aslı’nın yeni evini adeta salgın etti. Büyük bir parti havasında süregelen gün geceye kadar devam etti. Derin’in doğum günü bulunduğunu unutan Aslı o gece Derin için bir pasta hazırlattı.
Mehmet’ten gelecek telefonu bekleyen Aslı, kocasının nerde olduğu Mina’dan öğrendi. Hatice, Mehmet’i arayarak yanına gitti. Aynı dakikalarda daha çok Mehmet’in yokluğuna dayanamayan Aslı’da otele gitti. Barda Hatice VE Mehmet’i el ele gören Aslı derhal duruma müdahale etti.Hatice’nin yüzsüzlüğünü Mehmet’e ve kendisine çevirilmiş olduğu oyunu söyledi. Sadece Mehmet alkolünde etkisiyle pek anlayamadı. Aslı oteli terk etti.Mehmet, Mina ve Hatice’yi Seher’in evine taksi ile bıraktı. Kendi evinde yaşanılan partiyi görünce sinirlendi ve herkesi kovdu.
O gece Seher’in evinde kalan Mehmet sabah annesinin evinden ayrılırken, polis Mehmet’i karakola götürmek suretiyle geldi. Polisin Mehmet’i Ziya Beylerin evinden alınmasına ilişkin yaşanmış olan kafa karışıklığını ; ev çalışanlarının duruma dair göndermeli açıklamaları ise tebessüm ettirdi.
Karakola hep birlikte gidenlere hemen sonra edinmiş olduğu informasyon ışığında Aslı’da katıldı. Mehmet’in karakola alınma sebebini Seher’den öğrenen Aslı’da Hatice’nin yaşattığı her şeyi Seher’e söyledi. Neye uğradığını şaşıran Seher despotluğundan gene vaz geçmedi. Ziya’nın fark etmiş olduğu gerilim ise giderek kendisini endişelendirmeye başladı.
Seher derhal Hatice ile olanlar üstüne konuştu. Hatice ise yaptıklarını inkâr etmedi. Seher’e mektup gerçeğini sorup konuşturan Hatice, halasıyla yapmış olduğu tüm konuşmayı kaydetti.
Yaşananlardan sonrasında soluğu Alinur’un yanında alan Hatice, Alinur’un ilgisiz tavrından rahatsız olunca yapmış olduğu kaydı dinlettirdi. Alinur’dan minimum kendisi kadar halasının da ufak düşmesi için yardım istedi.
Aynı dakikalarda daima buluştukları terasta buluş konuşmaya kabul eden Aslı ve Mehmet’in başına ise asla beklenmeyen bir kaza geldi.

Son Dakika Haberler