M. City mi, Arsenal mi? Premier Ligde dev maç! M. City Arsenal maçı hangi kanalda, ne vakit, saat kaçta?
26.04.2023 12:17
Son Güncelleme: 26.04.2023 12:18Premier Lig’de şampiyonluk düğümü bugün çözülüyor. Önder Arsenal 5 puan farkla ilk sırada yer alsa da ikinci sıradaki Manchester City’nin 2 maç eksiği bulunuyor. Bu da Manchester City’nin 2 tamamlanmamış maçından 6 puan alması halinde Arsenal’in önüne geçeceği anlamına geliyor. Dolayısıyla bu akşam oynanacak City Arsenal maçı her iki ekip için de oldukça mühim. Arsenal galip gelirse hem aradaki puan farkını 8’e yükseltecek hem de City’nin tamamlanmamış maçlarını kazanması halinde bile kendisine yetişmesinin önüne geçecek. City galip gelirse hem aradaki puan farkını 2’ye düşürecek hem de öteki iki müsabakasını kazanması durumunda rakibinin 4 puan önüne geçecek.
Premier Lig’de sezonun şampiyonunu belirleyebilecek öneme haiz maç öncesi City’nin tam 16 maçlık yenilmezlik serisi bulunurken Arsenal’in ise 12 maçlık yenilmezlik serisi mevcut.
MANCHESTER CİTY ARSENAL MAÇI HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?
26 Nisan 2023 Çarşamba günü oynanacak olan yarışma TSİ saat 22.00’de başlamış olacak. Savaşım Bein Sports 3 ekranlarından canlı olarak izlenebilecek.Beşiktaş evinde Galatasaray’a kaybetmiyor

 

Son Dakika Haberler