Merak edildi: Kızılcık Şerbeti Alev kimdir? Müjde Uzman kaç yaşlarında? Müjde Uzman hangi dizilerde oynadı?
28.04.2023 01:46
Son Güncelleme: 28.04.2023 01:47SHOW TV’de gösterilen Kızılcık Şerbeti dizisinde Alev’e Müjde Uzman yaşam veriyor. Müjde Uzman katılmış olduğu programlar ve yer almış olduğu dizilerle dikkat çekti. Oyunculuğu ilk yaşlardan itibaren isteyen Müjde Uzman hakkında bilgiler haberimizde… 
Kızılcık Şerbeti Alev kimdir?
Müjde UzmanALEV ARSLAN (MÜJDE UZMAN) Kıvılcım’ın uçarı kız kardeşidir. Bir organizasyon firmasının sahibidir. Kıvılcım ne kadar ayakları yere basan biriyse, Alev bir o denli hercaidir. Neşeli, keyifli, esprilidir. Hayata değişik pencereden bakan, birçok şeyi ciddiye almayan bir yapısı vardır. Ona gore her şey basittir. Sözünü esirgemez, aklına ilk geleni söyler.
 Müjde Uzman kimdir?Oyuncular içinde hem güzelliği hem de başarı göstermiş performansıyla derhal göze çarpan Müjde Uzman 26 Eylül 1984 doğumlu ve İstanbul doğumludur. 
 Kariyerine modellik ile başlamış olan Uzman, Vj’lik yapmış sonrasında oyunculuğa adım atmıştır. Oyunculuk kariyerine ilk kez 2008 senesinde rol almış olduğu Paramparça Aşklar adlı diziyle başlamış olan oyuncu günümüze kadar bir oldukca dizi ve projede yer aldı. 

Son Dakika Haberler