Nenad Bjelica: Değişik oyuncuları değişik yerlerde deniyoruz
22.05.2023 23:19
Son Güncelleme: 22.05.2023 23:19Bordo mavililerin değişik galibiyetini ve oyunu değerlendiren Trabzonspor Teknik Direktörü Nenad Bjelica, “Bizim adımıza oldukça iyi bir maç ve hak edilmiş bir yengi oldu. Hem takıma, hem taraftara teşekkür ediyorum. Önümüzdeki maçlarda da aynı futbolu oynamaya çalışacağız” dedi.
Gelecek sürem düşündüğü oyun sistemi ile alakalı suali yanıtlayan Bjelica, “Sistem olarak bir ihtimal bu sistemde değil başka sistemler de olabilir. Şu an tecrübe etme sürecindeyiz. Değişik oyuncuları değişik yerlerde deniyoruz. Bizim gelecek yıl oynamak istediğimiz futbol çekici bir futbol olacak. Gelecek sürem iyi bir futbol sergilemek istiyoruz” diye konuştu.Samet Akaydin disipline sevk edildi

PIRLO: LİGİN DAHA BİTMEDİĞİNİ ANLAYAMADIK
Trabzonspor karşısında alınan ağır yenilgiyi değerlendiren VavaCars Fatih Kargümrük Teknik Direktörü Andrea Pirlo, “Fena bir maç kaybettik. Bu şekilde oynarsanız maçları kaybedebilirsiniz. Rakibe bazı pozisyonlarda oldukca açık verdik. Ligin daha bitmediğini anlayamadık. Oyuncuların ve her insanın bunu anlaması gerekiyor” şeklinde konuştu.

Son Dakika Haberler