Okan Buruk’tan Redmond’a hususi tedbir!
27.04.2023 08:40
Son Güncelleme: 27.04.2023 08:40Bu sürem derbilerde yapmış olduğu hamlelerle Galatasaray’ın elde etmiş olduğu başarıda hisse sahibi olan teknik direktör Okan Buruk, gene bir sürpriz hazırlığında. Beşiktaş’ı ekibiyle detaylı çözümleme eden Buruk, rakibinin en etkili, tehlikeli adı olarak Redmond’u görüyor.Galatasaray’dan flaş Yusuf Demir sonucu!

Bundan dolayı deneyimli teknik insanın İngiliz futbolcunun üretkenliğini ve tesirini kırmak adına sol bekte değişime gitmeyi düşündüğü öğrenildi. Bunun en mühim sebeplerinden biri de Adekugbe’nin sol bekte bilhassa defansif aksiyonlarda ve oyunun müdafa kısmında yaşamış olduğu problemler…
MiLOT RASHiCA YERiNE BARIŞ ALPER OYNAYACAK
Tecrübeli teknik insanın Redmond’ın karşısında savunmada daha güvenilir bir bek olan Dubois’yı oynatmaya hazırlandığı ifade edildi. Yerli statüsünde vazife icra eden Adekugbe’nin kenara alınması sonrasında 8+3 kuralına uymak için bir yabancının kenara alınması gerekiyor. Okan Buruk bu yüzden derbide Milot Rashica yerine Sulh Alper Yılmaz’a ilk 11’de yer vermeyi düşünüyor.
(Özgürlük)

Son Dakika Haberler