Realme 11 ilk kez canlı görüntülendi
27.04.2023 10:27
Son Güncelleme: 27.04.2023 10:27 Haber Deposu: Donanım GünlüğüBiz mayıs ayında düzenlenecek bu tanıtım etkinliği için beklerken, sızdırılan yeni bir görsel yardımıyla telefonun tasarımı gözler önüne serildi.
Daha ilkin telefon için gösterilen tanıtım görselleri, telefonun arka yüzünde daire şeklinde bir kamera bölmesinin yer alacağını göstermişti. Dün telefonu canlı olarak kullanımda gösteren ilk görsel sızdırıldı ve böylece bu daire şeklindeki kamera bölmesi de net bir halde görülmüş oldu. Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz suretiyle Realme 11, şık arka kamera tasarımıyla dikkat çekiyor.
Sızdırılan bu görsellerden anlaşıldığı kadarıyla telefon keskin hatlara haiz ve oldukça büyük bir ekranla geliyor. Sadece bu ekranın standart modele mi ilişik olduğu yoksa Pro yada Pro+ modellerinden birinin mi olduğu bilinmiyor. Her üç modelin de aynı tasarımı kullanımı umut ediliyor fakat ekran boyutları modelden modele değişebilir. Bu yüzden görseldeki Realme 11’nin standart model mi yoksa Pro modellerinden biri mi bulunduğunu ayırt etmek mümkün değil.
Sadece Realme’nin 11 serisinde üç değişik model sunmuş olacağı biliniyor. Hatırlarsanız Pro ve Pro+ modelleri kısa süre ilkin TENAA’dan sertifika alırken görülmüştü. Her iki model de hemen hemen duyurulmamış bir MediaTek yonga seti kullanıyor ve 200 megapiksellik arka kameralarla geliyor.

Son Dakika Haberler