Sergio Oliveira: Galatasaray devamlı şampiyonluk için yarışta bulunan bir ekip
28.04.2023 12:52
Son Güncelleme: 28.04.2023 12:52 Haber Deposu: DHAPortekizli oyuncu Beşiktaş derbisi öncesinde bu sabahki şu ifadeleri kullandı:
“KAZANARAK DEVAM ETMEMİZ LAZIM”
“Şampiyonluk uzun yol doğal ki de şimdiye kadar iyi yaptık. Fakat aynı şekilde devam etmemiz gerekiyor. 6 maçımız var hala önümüzdekileri de devamlı kazanarak devam etmemiz lazım. Öncellikle oldukca istediğinizi biliyorum. Sizin işiniz bu tabi ki de sorular gelecektir. Mauro, Bafe şeklinde mevzularda bunlar geçmiş olaylardır. Biz bir aileyiz ve bu şekilde devam ediyoruz. Bu şekilde devam etmeyi planlıyoruz.”Icardi için flaş geçirme iddiası: Sarı-lacivertliler…

“GALATASARAY BİRÇOK ŞAMPİYONLUĞU OLAN HER ZAMAN ŞAMPİYONLUK İÇİN YARIŞTA BULUNAN BİR TAKIM”
“Şampiyonluk ve ligdeki rekabet hakkında konuşan Oliveira, “Aynı seviyeye koyuyorum aslen bu bahsettiğiniz takımlarla büyük oldukca mühim bir ekip, Galatasaray birçok şampiyonluğu olan devamlı şampiyonluk için yarışta bulunan bir ekip. Bende buraya bunun bir parçası olmak için buraya geldim. Ve bu yarışın bir parçasıyım. Bu sürem en önemlisi ilerdeki yıllarda ne olur ne biter bunu bilmiyorum doğal ki sporun parçası olan şeyler bunlar. NBA röportajı izledim geçen gün orda oldukca güzel söylemişlerdi. Kazanabilirsiniz, kaybedebilirsiniz fakat her gün savaşım etmek gerekiyor aslolan mühim olan şey budur” ifadelerini kullandı.
“BİZ HAZIRIZ KAZANMAYA BU MAÇA DA ODAKLANMIŞ DURUMDAYIZ”
Süper Lig’deki deneyimli ve genç oyuculara da değinen 30 yaşındaki futbolcu, “Türk ligi için dürüst fikrim, hakikaten devasa yükseklikte bir düzey var burada, oldukca iyi oyun oynanıyor. Bence geliştirilebilecek şeylerde var doğal ki de kontakt, pazarlama şeklinde mevzularda birazcık daha iyi olabiliriz. Fazlaca iyi oyuncular var bu Lig içinde bir tek deneyimli oyuncular değil genç oyuncularda var. Onların da daha büyük takımlara gelme şeklinde büyük olasılıkları ve fırsatları var” şeklinde konuştu.
“KENDİMİ BURADA EVİMDE GİBİ HİSSEDİYORUM”
Türkiye’yi ve Süper Lig’i beğendiğini söyleyen Sergio Oliveira, “Ben 30 yaşımda geldim. Mental olarak, fizyolojik olarak hala iyi olduğum bir dönemde geldim. Ben oldukca teşekkür ediyorum. Burada mükemmel bir halde karşıladılar beni, Türkiye’yi ülke olarak ve ligi oldukca beğeniyorum. Kendimi burada evimde şeklinde hissediyorum. Mutluyum doğal ki de maçı kazanmaya destek olduğum için mutluyum. Her takımda, her takıma karşı, her maçta aslen bu geçerli ne vakit gol atabiliyorsam. Keşke her maçta gol atabiliyor olsam mutlu olacağım bir şey bu” diye konuştu.

Son Dakika Haberler