Sıla ve İlker Kaleli kampanya başlattı! ‘Artık geç kalmayalım
26.04.2023 11:45
Son Güncelleme: 26.04.2023 11:46Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin arkasından büyük bir yıkım yaşayan Hatay, 20 Şubat akşamı da 6.4 ve 5.8 büyüklüğünde iki depremle sarsıldı. Hatay’daki depremler, birçok çevre ili de şiddetli bir halde etkiledi.
Toplam 11 ilde yıkıma neden olan felaketler sonrası sanat topluluğu tek yürek oldu. Bağış ve yardım çağrıları için toplumsal medya hesaplarını kullanan ünlülerden biri de, meşhur müzisyen Sıla Gençoğlu oldu.
Cüneyt Özdemir, geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu bir YouTube yayınında zelzele bölgesinde olan Hüseyin ve Hasan kardeşler ile Eylül adlı başka bir depremzede çocuğun, üniversite sonuna kadar eğitim harcamalarını karşılayacak gönüllü bulmak için çağrıda bulunmuştu.
Özdemir, bu duyurusunun arkasından oyuncu İlker Kaleli ile müzisyen sevgilisi Sıla Gençoğlu’nun bir dakika benzer biçimde kısa bir sürede geri dönüş yaparak, evlatların eğitim harcamalarını üstlendiklerini açıklamıştı:
Birinci dakikada bulduk. İsimlerini vermemi istemiyorlar, aslına hepimizin yakından tanımış olduğu ve sevilmiş olduğu bir çift. Birkaç arkadaşımız daha aradılar, bulduk dedim. Sağ olsunlar, üç yavrumuzu üniversite sonuna kadar okutacaklar. İkizler ve Eylül oldukça şaşıracaklar kendilerine destek olan bu çifti. Söyleyeyim mi adlarını? Anında şey yaptılar, Sıla Gençoğlu ile İlker Kaleli.

Son Dakika Haberler