Son dakika: Bu akşam Survivor’da kim elendi? 27 Nisan Survivor’da kim gitti? Survivor’a veda eden isim! Survivor Halil İbrahim mi elendi?
28.04.2023 00:24
Son Güncelleme: 28.04.2023 00:37Acun Ilıcalı elenen adı deklare etti. “Survivor kim elendi?” sorusu aratmalarda hız kazanmıştır. Survivor 2023 yarışmasına veda eden isim TV8 canlı yayınında belli oldu. Acun Ilıcalı’nın sunmuş olduğu fenomen yarışma programında bugün akşam hem yazışma ödülü hem de eleme heyecanı yaşanıyor. İşte Survivor’a veda eden isim..
Survivor 2023 yarışmasına kim veda etti?
Survivor’da bu akşam yazışma ödülü oyunu oynandı. Yarışmacılar ailelerine sarılabilecek. Ek olarak bu akşam eleme konseyi de yapılmış oldu. Eleme konseyinde Acun Ilıcalı her insanın merak etmiş olduğu o adı deklare etti. Halil İbrahim adaya veda etti. Halil İbrahim, ”Ben buraya ulaşmadan önce toplumsal medyadan post paylaşmıştım. En iyi hikayelerde ya kahraman yolculuğa çıkar ya da köye bir yabancı gelir. Ben bir yolculuğa çıktım fakat yol fazlaca meşakkatliydi fakat yol fazlaca güzeldi.” dedi. Geçen hafta; Murat Eken elenmişti. 
Survivor 2023 yarışmasına son olarak veda eden isim Kardelen ve Fatih Kılıçarslan olmuştu.Survivor’da yazışma ödülünü kırmızı ekip kazanmıştır. Mavi ekip ise tüm kozlarını paylaşmış olduğu için kısa bir süre aileleriyle görüşecekti fakat sunucu Murat Ceylan süreyi birazcık daha uzatma sonucu alındığını deklare etti. Özgür, Kürşat ve Yusuf gözyaşlarına hakim olamadı. Özgür, ”Asla yazışma ödülü kazanamadım. Eşim burada gözlerimin önünde fakat gene kazanamadım. Lanetlendim. Mavi’nin laneti.” dedi. 

Son Dakika Haberler