Zelzele korkusuna dikkat – Sıhhat Haberleri
29.04.2023 15:44
Son Güncelleme: 29.04.2023 15:44 Haber Deposu: İHAYaşam Koçu ve Biyoenejist Ebru Yazıcı, Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan merkezli iki büyük zelzele insanlarda ciddi bilinçaltı ve fizyolojik sorunlara yol açtığını söyleyerek, uyarılarda bulunmuş oldu. Yaşanmış olan zelzele felaketlerinin insanlarda yitirme korkusu ciddi etkilere yol açtığını ifade eden Yazıcı, zelzele korkusunun insanların enerji vücudunda bekletim meydana getirdiğini, bu blokajın ise fizyolojik ve bilinçaltı sorunların ortaya çıkardığını kaydetti.
Yazıcı, “Zelzele sonrası insanlarımızda yitirme korkusu meydana geldi. Etten kemikten olan maddi bedenimizin bununla beraber enerji bedenimiz de vardır. Enerji bedenin en düşük frekansı korkudur. Korku frekansından dolayı insanoğlunun enerji bedeni sekteye uğrar ve enerji bedende bekletim meydana gelir. Enerji bedenin istasyonu çakradır ve çakralardaki blokajlar et bedene sirayet ederek kişiyi fizyolojik ve ruhsal olarak negatif yönde etkileyebilmektedir” dedi.
Arınma şekilleri
Yaşam Koçu Yazıcı, asrın felaketin peşinden meydana gelen blokajlardan arınma şekilleri hakkında da data verdi. Arınma için bioenerji seanslarını öneren Ebru Yazıcı, “Blokajlardan arınmak ve şifa bulmak isteyenler bio enerji seanslarına ilgi gösteriyor. Biz bu seanslarda oldukca pozitif yönde neticeler alıyoruz. Bu sıkıntılı süreçte elimizin uzandığı gönlümüzün yettiği kadar gönüllü olarak afetzede vatandaşlarımızla biyoenerji çalıştık. Pozitif yönde verim aldık” şeklinde konuştu.

Son Dakika Haberler